image
Reklam
Ümraniye Sanat Kursu

Akustik Pub Nargile

Akustik Pub Nargile , BAR olarak hizmet vermektedir. MERSİN ilinde Mezitli ilçesinde olan Akustik Pub NargileBAR arandığında Akustik Pub Nargile için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Alata, Yaraşır Sk., 33730 Erdemli/Mersin Mezitli, MERSİN ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

Akustik Pub Nargile hakkında ki iletişim bilgilerine, BAR hakkında ki bilgilere ve varsa Akustik Pub Nargile fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. Akustik Pub Nargile konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

Akustik Pub Nargile mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? Akustik Pub Nargile iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. Akustik Pub Nargile sosyal medya hesapları varsa da bulunan BAR için Akustik Pub Nargile sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları Akustik Pub Nargile sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur