image
Reklam
Yer Moda

48 Cafe&pub

48 Cafe&pub , BAR olarak hizmet vermektedir. ilinde ilçesinde olan 48 Cafe&pubBAR arandığında 48 Cafe&pub için iletişim bilgilerine buradan ulaşabilirsiniz.  ya da  web sitesi https://, , Yol tarifi adres: İstiklal Mah. Hisarbaşı-hoca Bedrettin, Mahallesi, Karaca Sk. No:4, 48200 Milas/Muğla , ve varsa sosyal medya hesapları gibi bilgilere de buradan ulaşabilirsiniz.

48 Cafe&pub hakkında ki iletişim bilgilerine, BAR hakkında ki bilgilere ve varsa 48 Cafe&pub fotoğraflarına da buradan ulaşabilirsiniz. 48 Cafe&pub konumu için sokak görüntülerine ve sanal turlara da buradan ulaşabilirsiniz.

48 Cafe&pub mesai saatleri, açılış ve kapanış saati ne zaman? 48 Cafe&pub iletişim bilgisi ve firma hakkında bilgilere buradan ulaşabilirsiniz. 48 Cafe&pub sosyal medya hesapları varsa da bulunan BAR için 48 Cafe&pub sosyal medya hesaplarına ulaşarak haberleri, duyuruları, fotoğrafları vb. paylaşımları 48 Cafe&pub sosyal medya hesaplarından ve sitemizden takip edebilirsiniz.

İletişim Bilgileri

  • Yol tarifi al
  • Hisarbaşı-hoca Bedrettin, Mahallesi, Karaca Sk. No:4, 48200 Milas/muğla

İnsanlara ne düşündüğünü söyle.

Bu işletmeyle ilgili deneyiminizi paylaşarak başkalarına yardımcı olun.

Yorum Yaz

Puan Ver


Yorum Yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumunuz Kaydedilmiştir. Yönetici Tarafından Onaylandıktan Sonra Yayınlanıcaktır.

    Kaynak:

    Bu firma bilgileri Google haritalar tarafından bot ile çekilmiştir. Düzenleme talebi oluştur menüsünden hatalı firma bilgilerinizi düzenleyebilir ve yayınlanmasını istemediğiniz firma kaydınızı da silebilirsiniz. (Hatalı firma bilgileri olabileceğinden dolayı tarafımızca sorumluluk kabul edilmemektedir.)

    Düzenleme Oluştur

    özel okul